İlginize ‘binlerce’ kez teşekkürler

0 538

Karıncanın söylediği gibidir sözümüz: “Bilirim ki ağzımdaki bu su İbrahim’in (as) atıldığı ateşe etki etmez. Lakin bilinsin ki ben İbrahim’in (as) tarafındayım.”

Hakkın tarafında olan bir karınca olmak niyetimiz.
Kaybolmaya yüz tutmuş umudu filizlendirmek yahut karanlığa söylenmeden bir ışık yakmak derdimiz…

Milyon şükür olsun ki, bu isteklerimize ‘binlerce’ güzel yürekli insan cevap verdi.

Yeni Ailem Dergisi’nin mütevazı çalışmalarına çok güçlü bir onay geldi sizlerden. İlginiz şevk, desteğiniz yoldaş oldu bizlere…
Dergimize sahip çıkan binlerce okurumuza kucak dolusu teşekkürler.

YAYIN MUTFAĞINDAN HABERLER

Dergimiz bu sayıda ‘ailede eğitim’ konusunu kapağına taşıdı. 4 ayaklı dosyamızda, meselenin bilimsel mantığını Umut Vera Tuna, dini yönünü İlahiyatçı Ali Demirel, ailece yapılacak etkinlikleri ise Fatma Günaydın Odabaşı kaleme aldı. Ailede eğitimin somut örneklerinin bulunduğu ‘insan hikâyesi’ tarafını ise Ebru Nida Bilici yazdı. Keyifle okuyacağınız bir dosya olduğunu umuyoruz.

NASIL ABONE OLURSUNUZ?

Yeni Ailem Dergisi’nin 2 abone yöntemi var. Birisi dijital diğeri basılı dergi aboneliği. Dijital abonelik dünyanın her yerinden olunabilir.

Basılı dergi aboneliği ise; Almanya’da bireysel, Almanya dışından ise toplu olunabilmekte. Toplu abonelik, (WhatsApp) +49 2773 7456295 numaralı telefondan olunabilir.

YOUTUBE KANALIMIZ HİZMETİNİZDE

Ramazan boyunca kıymetli yazarlarımızın sohbetlerini yayınladık. Bundan sonra da farklı projelerle Youtube’da olmaya devam edeceğiz. YouTube kanalımıza buradan abone olabilirsiniz.

BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

Ramazan bayramının bütün insanlığa huzur ve barış getirmesini diliyoruz. Esaret altındaki kardeşlerimizin hürriyetlerine ulaşmalarını, anne babasından ayrı yavrularımızın ebeveynlerine kavuşmalarını, mağdur ve mazlumların da sıkıntılarının son bulmasını Allah’tan niyaz ediyoruz.

‘DİRİLİŞ ÖYKÜLERİ’NİZİ BEKLİYORUZ

Tarihin en hazin ve ibretlik süreçlerinden birini yaşıyoruz. Yüreklerdeki acılar, asırlara yetecek kadar hüzün dolu… Her biri pırlanta değerindeki bu ‘diriliş öyküleri’, insanların kişisel hatıralarında değil tarihin altın sayfalarında yer almalı.

Hiç bir yerde yayınlanmamış, özgün ‘Diriliş öyküleri’nizi editor@yeniailem.com adresine bekliyoruz.

 

Haber Bültenimize Abone Olun
Haber bülteni aboneliğini istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
error: Tüm içerik teliflidir. Kopyalanması yasaktır.