Hiç Durmadan Yürüyeceğiz

0 1.040

Gönüllü bir avuç insan ‘Bismillah’ diyerek, bir hayalin peşine düştük.

Küçük, ama dinamik ekibimizle, aylarca üzerinde çalıştık dergimizin. Bu süreçte, kâh üzüldüğümüz kâh mutlu olduğumuz unutulmaz hatıralar biriktirdik heybemize.
Birbirinden kıymetli yazarlarımıza derdimizi açınca, ‘memnuniyetle yazacaklarını’ ifade etmeleri bizi daha da mutlu etti.

Deneme sayılarını büyüğümüze, eşimize, dostumuza takdim ettik, onaylarını aldık ve eleştirilerini dinledik.
Dünyanın dört bir yanından gelen ‘tekrar ümit ışığı yaktınız yüreğimizde’ mesajları da, ‘hiç durmadan yürümeye’ devam etmemizi salık verdi usulca. Çünkü durmak, yıkılmanın başlangıcıydı. Yürümeye, hatta ‘hiç durmadan koşmaya’ kararlıydık.

Hem ümit ettik ki bu yayın, Rabbin soracağı, ‘Neler yaptınız?’ sorusuna naçizane bir cevap olsun. Bir de ülkemizdeki binlerce arkadaşımıza, kardeşimize bir vefa…

HOCAEFENDİ’NİN DESTEĞİ VE SÜRPRİZİ

Dergiyi hazırlarken en büyük sürpriz ve desteği Muhterem Fethullah Gülen Hocaefendi yaptı bize. Sayfayı çevirdiğiniz zaman, onun derginiz için özel olarak kaleme aldığı, başyazısını bulacaksınız. Şahsen defalarca okuduğum bu enfes yazıyı eminim ki sizler de çok beğeneceksiniz.

Muhterem Hocaefendi’nin, dergimize verdiği bu kıymet, heyecan ve motivasyonumuzu zirveye çıkardı.

Kendilerine sağlık ve afiyette olmaları adına dualar ediyor ve teşekkürü bir borç biliyoruz.

Ayrıca, dergimize kucak açan ve maddi manevi desteklerini esirgemeyen ağabey ve ablalarımıza da binler dua ve selam ediyoruz.

Haber Bültenimize Abone Olun
Haber bülteni aboneliğini istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
error: Tüm içerik teliflidir. Kopyalanması yasaktır.